Co warto zabrać na wyjście z rodziną i mieć przy sobie na urodzinach, weselu lub innym przyjęciu i dlaczego jedną z tych rzeczy powinna być taśma do ubrań?

Wychodząc z domu, większość z nas zabiera ze sobą przede wszystkim telefon, klucze do mieszkania, kluczyki do auta oraz portfel z dokumentami, gotówką i kartami płatniczymi. Warto jednak pamiętać, że lista przydatnych drobiazgów powinna zmieniać się stosownie do okazji oraz wieku i płci osób, które nam towarzyszą.

Oficjalna okazja zawsze do czegoś zobowiązuje i od tej reguły nie ma żadnych odstępstw. Wybierając się na przyjęcie urodzinowe, weselne lub inną imprezę, na której wypada przestrzegać podstawowych zasad etykiety, musimy przede wszystkim stosownie wyglądać. Pamiętajmy jednak, że noc może przynieść nam różne niespodzianki. Planujesz wyjście na eleganckie przyjęcie? Te rzeczy powinny znaleźć się w twojej torebce.

Co zabrać na wielkie wyjście z rodziną — to przyda się jej

W kwestii gromadzenia bardziej lub mniej przydatnego “ekwipunku wyjściowego” kobiety są prawdziwymi mistrzyniami. Oczywiste jest, że wychodząc na przyjęcie, każda z nas ma ze sobą szeroką paletę kosmetyków i ulubione perfumy. Jest jednak jeszcze jedna rzecz, którą po prostu trzeba mieć w torebce — zapasowe rajstopy. Niektóre z nas je kochają, inne nienawidzą. Bez względu na nasz stosunek do nich, na oficjalnym przyjęciu nie wypada świecić gołymi nogami, nawet najzgrabniejszymi i najgładszymi. Co zrobisz, gdy “poleci ci oczko”? Będziesz kombinować z lakierem do paznokci? Szkoda czasu i energii!

To przyda się jemu — co zabrać na wielkie wyjście z rodziną

Nie ulega wątpliwości, że w kwestii utrzymania eleganckiego wyglądu, panowie mają łatwiej niż kobiety. Jeżeli mężczyzna odpowiednio przygotuje się do wyjścia, czyli gładko ogoli twarz lub wystylizuje zarost, pozbędzie się niechcianego owłosienia z uszu i założy dopasowany strój, będzie prezentował się świetnie przez całą noc. Słowem, panom nie przydarzają się niespodzianki w postaci rozmazanego makijażu czy, o zgrozo, dziury w rajstopach. Większość mężczyzn jednak zapomina, że przez całą noc nie uda im się utrzymać idealnej fryzury (to chyba jedyna sprawiedliwość międzypłciowa). Co warto zabrać ze sobą dla swojej drugiej połówki? Odpowiedź jest prosta — grzebień!

To przyda się waszym pociechom

Gdzie smakołyki i napoje, tam pobrudzone buzie i plamy na ubrankach. Czerpanie radości z jedzenia to jeden z przywilejów dzieciństwa, ale przecież okazja jest oficjalna. Jak sobie poradzić z ubrudzonymi rączkami, buziami i mniejszymi plamami? Rozwiązanie problemu jest banalne, a nazywa się uniwersalne chusteczki nawilżane.

Co zabrać na wielkie wyjście z rodziną? Różne potrzeby, jeden wspólny mianownik

Jest jeszcze jedna rzecz, która przyda się nie tylko tobie, ale i wszystkim twoim bliskim. Mowa o taśmie do ubrań MYDRY Fashion Tapes.
Gdy zabawa wre, o rozdarcie, rozprucie lub inne uszkodzenie odzieży nie jest zbyt trudno. Nie chcesz całą noc paradować z nieplanowanie poszerzonym dekoltem? Nie chcesz, by twój mąż zwracał na siebie uwagę luźno powiewającym mankietem, z którego odpadł guzik? Nie chcesz, by twoje pociechy wyglądały, jakby wróciły z placu zabaw? Nie dziwi nas to. Ten prosty, za to niezwykle skuteczny wynalazek pozwoli ci uniknąć uczucia zakłopotania.

 

Contact Us