Czystek a nieprzyjemny zapach potu

Czystek jest jedną z najsilniej działających roślin wzmacniających nasz układ immunologiczny – dzięki temu, że jest bogaty w polifenole, świetnie rozprawia się np. z wirusami. Znakomicie smakuje z dodatkiem miodu i/lub soku z cytryny.

Regularne picia czystka niesie ze sobą wiele zalet i wpływa korzystnie na nasz organizm m.in. oczyszcza organizm z toksyn, zmniejsza ryzyka chorób układu krążenia, wzmacnia odporność, pomaga w walce z boreliozą, działa przeciwgrzybiczne, antybakteryjne i przeciwzapalnie i co ważne powoduje zmianę zapachu wydzielin ciała. Jeśli ktoś ma problem np. z nieprzyjemnym zapachem potu (pachy, stopy), to może zauważyć zmianę na lepsze już po kilku tygodniach picia herbatki z czystka. Najprawdopodobniej ta właściwość jest spowodowana umiejętnością usuwania toksyn z organizmu.

Herbatkę z czystka należy pić regularnie, najlepiej codziennie. Pierwsze symptomy działania możemy zauważyć już po tygodniu, lecz najbardziej widoczne efekty będą po miesiącu jej regularnego picia.

Przy zakupie herbaty z czystka warto zwrócić uwagę jak wygląda mieszanka. Wysokiej jakości herbata z czystka powinna składać się niemal w całości z suszonych listków i kwiatów.

Jak pić? Łyżeczkę czystka zalać wrzątkiem i zostawić do naciągnięcia pod przykryciem ok. 10 minut. Odcedzić i po przestudzeniu wypić. Jedną łyżeczkę można zalać 2-3 razy.

Warto wypróbować również nasze produkty w walce z widocznymi plamami potu. Zapraszamy.

 

Contact Us