Gdzie kupić produkty MY DRY? Czy powinieneś wybrać się do apteki, czy może poszukać w sklepach ze sprzętem medycznym? Jeśli nie znasz odpowiedzi na te pytania, nic się nie martw. Z tego artykułu dowiesz się, gdzie znajdziesz nasze produkty.

Niezależnie od tego, czy musisz uzupełnić wyczerpujący się zapas wkładek, czy może chcesz je dopiero wypróbować, tutaj znajdziesz adresy sklepów oferujących wkładki MY DRY. Sprawdź, gdzie wybrać się na zakupy.

Gdzie kupić produkty MY DRY online?

Na początek sklepy online. Pewnie sam widzisz, że coraz więcej rzeczy kupujesz przez Internet. Dlaczego nie powiększyć tych zakupów o wkładki MY DRY? A jeśli dobrze przejrzysz ofertę internetowych sklepów, może dorzucisz do zamówienia jeszcze inne produkty. Pamiętaj, że w tych sklepach duże zakupy są tańsze. Sprzedawcy oferują często wysyłkę gratis dla klientów kupujących więcej.

 

Na początek zajrzyj do sklepu Uniformix. Oprócz wkładek pod pachy MY DRY znajdziesz tam szeroki wybór ubrań roboczych dla personelu medycznego. Możesz też przejrzeć akcesoria niezbędne w gabinetach lekarskich czy dentystycznych. Tak że jeśli masz w rodzinie pielęgniarza, asystentkę dentystyczną albo lekarkę, podeślij im link do tego sklepu. Większe, wspólne zamówienie (po przekroczeniu 150 zł brutto) załapie się na darmową wysyłkę.

 

Kolejne miejsce online, gdzie kupisz wkładki pod pachy MY DRY to apteka Allecco. Wybór produktów jest tu bardzo duży, od suplementów, przez produkty dla mamy i dziecka, aż po leki na receptę. To naprawdę porządnie zaopatrzona apteka, więc dobrze się przyjrzyj całej ofercie. Przy większych zakupach (od 199 zł) Allecco gwarantuje darmową dostawę.

 

A może lubisz załatwiać wiele różnych spraw w jednym miejscu? W takim razie polubisz sklep iPlum. Oprócz wkładek pod pachy MY DRY kupisz tu urządzenia medyczne i preparaty dezynfekujące. Ale na tym nie koniec. Sklep iPlum ma w ofercie sprzęt AGD, narzędzia do domu i ogrodu oraz akcesoria motoryzacyjne. Przy tak szerokim asortymencie bez problemu wydasz 199 zł i nie zapłacisz za wysyłkę.

 

No i oczywiście nasz sklep. Najlepsza opcja, kiedy nie potrzebujesz niczego, oprócz wkładek MY DRY. Proste zakupy, bez przeglądania ogromnej ilości produktów. Po prostu wybierz taki zestaw wkładek, jakiego potrzebujesz i przejdź do kasy. I pamiętaj — do każdego zamówienia złożonego w naszym sklepie otrzymasz gratisowe wkładki 🙂

 

Gdzie kupić produkty MY DRY stacjonarnie?

Wkładki pod pachy MY DRY kupisz też stacjonarnie. Możesz także zrobić zakupy online i wybrać opcję odbioru za darmo w aptece. Sprawdź, w których sklepach stacjonarnych masz taką możliwość.

Zaczynamy znowu od sklepu Uniformix. Ich punkty stacjonarne znajdziesz w większych miastach, m.in. w Krakowie, Warszawie czy Wrocławiu. Pełną listę sklepów stacjonarnych Uniformix znajdziesz poniżej.

  • Bażanowice, ul. Cieszyńska 52, 43-440 Goleszów
  • Kraków, ul. Grzegórzecka 13, 30-530 Kraków
  • Łódź, ul. Zielona 3, 90-414 Łódź
  • Warszawa, ul. Niemcewicza 17, 02-306 Warszawa
  • Katowice, ul. Kochanowskiego 13, 40-035 Katowice
  • Wrocław, ul. Traugutta 139, 50-419 Wrocław
  • Poznań, ul. Wyspiańskiego 22, 60-750 Poznań

 

Alleco proponuje z kolei odbiór zakupów zrobionych przez Internet za darmo. Sprawdź listę aptek, w których możesz bezpłatnie odebrać swoje zamówienie tutaj.

 

Jesteśmy też otwarci na współpracę z kolejnymi sklepami. Masz sklep online lub stacjonarny i chcesz poszerzyć jego ofertę m.in. o wkładki pod pachy MY DRY? Z przyjemnością pomożemy Ci włączyć je do asortymentu Twojego sklepu. Napisz do nas na adres biuro@mydry.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego, a na pewno przygotujemy dla Ciebie ciekawą propozycję współpracy.

Contact Us