Zdarzyło Ci się kiedyś spocić tak, że zdradzały Cię plamy pod pachami?

Jeśli wzdrygnąłeś się na samo wspomnienie tej niezręcznej sytuacji, to mamy coś dla Ciebie. Wkładki pod pachy MY DRY, które zabezpieczą Twoje ubranie przed kontaktem z potem.

Dlaczego warto używać wkładek MY DRY?

Wkładki MY DRY są bardzo cienkie, więc nie będziesz ich czuł pod pachami. I nikt z otoczenia nie zauważy, że z nich korzystasz. Mimo tego, że są tak cienkie, bardzo dobrze pochłaniają wilgoć. Nieważne jak bardzo się spocisz, Twoja koszula pozostanie sucha pod pachami. Możesz wybrać wkładki MY DRY czarne albo białe, żeby jak najlepiej dopasować je do swojego ubrania. Krótko mówiąc, te wkładki zapewnią Ci pełną i dyskretną ochronę.

Dodatkowo, dla pełnego bezpieczeństwa Twojej skóry, wkładki zostały przebadane dermatologicznie. Ale to nie wszystko. Pamiętaj, że wkładki MY DRY są hipoalergiczne i nie zawierają substancji zapachowych. Nawet jeśli jesteś alergikiem albo masz bardzo wrażliwą skórę, możesz z nich bezpiecznie korzystać.

Jak przykleić wkładki MY DRY do ubrania?

Przygotuj wypraną koszulę czy bluzkę i ułóż abyś mógł wygodnie nakleić wkładki. Rozepnij koszulę na całej długości. Wkładki MY DRY przykleja się na lewej stronie, więc musisz mieć dostęp do wewnętrznej strony ubrania. Koszula gotowa, zabieramy się za wkładki.

Wyjmij z pudełka i rozerwij pojedyncze opakowanie. W środku znajdziesz dwie wkładki przyklejone do papieru. Rozłóż papier na płasko i przytrzymaj go podczas odklejania wkładki. Gotowe, zabieramy się za wklejanie wkładki do rękawa.

jak używać wkładki

Znajdź szew w miejscu, gdzie rękaw jest przyszyty do koszuli. Wyprostuj materiał wzdłuż tego szwu i przyklej wkładkę pod pachą. Na pewno zauważysz, że wkładka ma dwie części, mniejszą i większą. Mniejszą część wklej do środka rękawa (nad szwem), większą przyklej pod wycięciem na rękaw. Wygładź wkładkę tak, żeby dobrze się przykleiła na całej powierzchni.

I już,gotowe. A jeśli chcesz wykorzystać wkładkę w koszuli bez rękawów, odetnij mniejszą część wkładki, a resztę naklej pod wycięciem na rękaw. Jak widzisz, mniej oficjalne spotkania też możesz spędzić zabezpieczony wkładkami MY DRY.

Jak długo możesz czuć się bezpiecznie? Wkładki MY DRY dają Ci 24-godzinną ochronę. Na pewno zdążysz w tym czasie przeprowadzić profesjonalne szkolenie, obtańczyć wszystkie panny na weselu czy wytłumaczyć główne tezy swojego doktoratu na obronie. I nikt się nie zorientuje, że spociłeś się ze stresu.

Więcej informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ.

Contact Us