MYDRY FAQs – pytania i odpowiedzi

Czym są wkładki MYDRY?

Wkładki MYDRY pomogą Państwu w ochronie ubrań przed plamami potu oraz tymi pozostawionymi przez antyperspiranty. Wystarczy przykleić wkładki do t-shirtu, koszuli czy swetra a będą one skutecznie wchłaniać nadmiar potu. Dzięki temu raz na zawsze będziecie Państwo mogli zapomnieć o uciążliwych i nieprzyjemnych żółtych plamach potu oraz białych plamach pozostawionych przez antyperspiranty na Państwa ulubionych ubraniach. Cechy, które szczególnie wyróżniają wkładki MYDRY to: łatwość zastosowanie, komfort noszenia, dobry wpływ na skórę i łatwość w usuwaniu.

Z jakich materiałów produkowane są wkładki MYDRY?

Nasze wkładki powstają wyłącznie z materiałów przebadanych dermatologicznie. Wierzchnia strona wykonana jest z bardzo miękkiego włókna (Non-Woven), które absorbuje i zatrzymuje wilgoć wewnątrz wkładki. Żeby zapobiec przesiąkaniu, zastosowano specjalną folię polietylenową, która skutecznie wchłania wilgoć.

Czy wkładki MYDRY rzeczywiście są testowane dermatologicznie?

Wkładki MYDRY zostały poddane dokładnym testom dermatologicznym a wynik każdego z nich był bardzo pozytywny. Podczas wszystkich badań przeprowadzonych w Instytucie Dermatologii Dermatest GmbH, potwierdzono brak występowania jakichkolwiek negatywnych reakcji skóry, które byłyby skutkiem kontaktu z wkładką (podrażnienia, nietolerancja itd.).

Czy wkładki MYDRY są wygodne w noszeniu?

Oczywiście! Możecie się o tym Państwo przekonać dzięki opakowaniu próbnemu. Podczas prac nad wkładkami MYDRY, w znacznym stopniu skupiliśmy naszą uwagę na komforcie noszenia. Naszym celem było stworzenie wkładek, które w każdej sytuacji będą skutecznie spełniały swoje zadanie i zagwarantują użytkownikom poczucie bezpieczeństwa i pewności. Naszemu działowi rozwoju udało się stworzyć wkładki, które można nosić dyskretnie, ponieważ nie szeleszczą, zawsze pozostają na swoim miejscu i są łatwe do usunięcia nie powodując przy tym uszkodzenia tkanin.

Jak prawidłowo przykleić wkładki MYDRY?

1. Rozerwij higieniczne opakowanie MYDRY.
2. Odklej wkładki MYDRY od silikonowego papieru.
3. Przyklej wkładki MYDRY do odzieży, chłonną powierzchnią do ciała. Węższą połowę wklej w rękaw, szerszą pod wycięciem pod pachą. Szew rękawa może służyć do orientacji.
4. Przy odzieży bez rękawów można dodatkowo uciąć wkładki MYDRY dopasowując do rodzaju rękawa po czym nakleić pod wycięciem pod pachą.

Contact Us