Spadające ramiączka? Rozchylający się dekolt? Na pewno każda z nas to zna. W naszej ofercie znajdziecie sprawdzone rozwiązanie i unikniecie wpadek 🙂

Transparentna, dwustronna taśma do odzieży i bielizny – MYDRY Fashion Tapes

Twoje ubrania zawsze powinny leżeć idealnie! Sposobem na to są taśmy do odzieży MYDRY. Sprawią, że Twój biustonosz, bluzka czy rozcięcie w spódnicy, pozostaną na swoim miejscu.

Kiedy pierwszy raz pokazałam taśmy MY DRY mojej siostrze miała oczy niczym piłeczki pingpongowe, że nie wspomnę o uśmiechu 😀
Biorąc je do ręki zawołała: “Nareszcie! Wreszcie ktoś o tym pomyślał.” Od tamtego dnia nie rozstaje się z nimi i ma zawsze z sobą to małe pudełeczko. Ten prezent pokazał mi jak niewiele trzeba żeby sprawić bliskim trochę frajdy i przyjemności.
MY DRY Fashion Tapes to transparentna, dwustronna taśma do odzieży, która jest idealna do delikatnych bluzek, do letnich sukienek bez ramiączek, z gołymi plecami czy też z dużym dekoltem. Przed nami letnie miesiące i warto zapewnić sobie ten komfort stosując dwustronną taśmę do odzieży MY DRY Fashion Tapes. Opadające ramiączka i inne niesforne elementy ubrania nie będą już dla nas uciążliwe 🙂 Nie straszny nam już wiatr podczas spaceru na plaży, po deptaku. Swobodna zabawa z dziećmi czy spotkanie z przyjaciółmi. Dobre samopoczucie – to przecież takie ważne.

Aby skorzystać z MYDRY Fashion Tapes wystarczy wyjąć pasek taśmy z opakowania przykleić jedną stroną do odzieży, a drugą do skóry lub ubrania w odpowiednim miejscu, docisnąć i gotowe! Ubranie będzie już dokładnie tam, gdzie powinno.

Dwustronna taśma do odzieży MYDRY mogą być stosowane na ubranie lub bezpośrednio na ciało.

Pamiętajcie jednak, żeby usunąć taśmy do odzieży MY DRY przed praniem oraz o tym, że przed użyciem warto przetestować taśmy na ubraniach i ciele żeby uniknąć wystąpienia podrażnień. Nie należy stosować taśm MY DRY na skórę wrażliwą, podrażnioną lub opaleniznę.

Dwustronną taśmę do odzieży MY DRY możecie kupić w naszym sklepie jako pojedynczy artykuł https://www.mydry.pl/produkt/tasmy-do-odziezy-mydry-fashion-tapes/ lub też otrzymać je gratis przy zakupie pakietu wkładek z oferty specjalny (6 pudełek wkładek – 3xbiałe + 3xczarne = 42 pary wkładek!) bez kosztów wysyłki: https://www.mydry.pl/produkt/mydry-oferta-specjalna-pakiet-mix-kolorow/.

Przekonajcie się, że warto i sprawcie sobie lub swoim bliskim odrobinę radości 🙂 Wiem coś o tym – to działa 😉

Contact Us