Pierwsze problemy związane z nadmierną potliwością pojawiają się w wieku nastoletnim. W okresie, który ma tak znaczący wpływ na budowanie poczucia własnej wartości, mokre plamy pod pachami odbierają pewność siebie. Dowiedz się jak sprawić by poczuć się pewnie we własnej skórze.

Pocenie, które odbiera wiarę w siebie

Trudności z jakimi borykają się młodzi ludzie, wpływają na to, w jaki sposób nastolatkowie oceniają swoją wartość. Problemy skórne i nadpotliwość to główne strapienia młodzieży w okresie dojrzewania:

Miałam szesnaście lat i straszne kompleksy. Bez względu na to czy był upał czy śnieżyca, moje koszulki zawsze były mokre pod pachami. Zawsze. Przez większość roku nosiłam bluzy, żeby ukryć plamy potu na koszulkach. Kupując bluzkę musiałam najpierw sprawdzić, czy pod wpływem wilgoci materiał zmienia kolor. Nadpotliwość była powodem frustracji i wstydu każdego dnia.

Obawa przed kompromitacją sprawia, że nastolatkowie, którzy cierpią z powodu nadmiernego pocenia pod pachami, tracą pewność siebie.

Jak podnieść swoją samoocenę?

Problemy z zaniżonym poczuciem własnej wartości mogą występować przez wiele lat. Osoba, która utraci pewność siebie ze względu na nadmierne pocenie, wstydzi się nie tylko nadpotliwości, ale także widzi w sobie mankamenty, których jej otoczenie być może wcale nie zauważa. Komunikaty z zewnątrz, gdy słyszymy „wyglądasz świetnie w tej sukience”, nie pomagają. Trwające przez kilka lat trudności związane z pojawianiem się mokrych plam pod pachami mogą być powodem nie tylko obniżonego poczucia własnej wartości, ale również depresji. Najskuteczniejszą drogą do odzyskania pewności siebie jest wyeliminowanie wstydliwej dolegliwości.

Nadmierne pocenie – poznaj rozwiązanie, które rozwiąże problem potu

Nadmierne pocenie to dolegliwość, którą trudno ukryć. Dezodoranty dostępne w drogeriach maskują jedynie zapach potu, podczas gdy na ubraniach wciąż pojawiają się mokre plamy. Zwykłe antyperspiranty również nie są skuteczne w przypadku problemu z nadpotliwością. Czy sytuacja jest bez wyjścia? Odkąd w Polsce dostępne są wkładki przeciwpotowe MY DRY, również osoby które dotyka problem nadmiernego pocenia pod pachami mogą bez skrępowania korzystać z życia i nie martwić się o ślady potu na ubraniach. Cieniutkie wkładki MY DRY znakomicie trzymają się materiału, wchłaniając pot. Są niewidoczne pod ubraniem i dają aż 24 godziny ochrony.

Ja naprawdę myślałem, że ten problem nigdy nie zniknie. Badałem tarczycę, sprawdzałem na sobie wszystkie dostępne w sklepach i aptekach dezodoranty, kremy w kulce i antyperspiranty – bez efektu. Ubranie koszuli na randkę wiązało się z obawami, że dziewczyna zauważy jak ze stresu spływam potem. Odkąd znalazłem w Internecie wkładki MY DRY moje problemy po prostu się skończyły!

Nie ma powodu, by kłopoty z poceniem odbierały Ci wiarę w siebie. Wkładki MY DRY to sposób na w pełni naturalne i komfortowe zapobieganie pojawianiu się mokrych plam pod pachami.

Już teraz wypróbuj pakiet darmowych wkładek przeciwpotowych MY DRY i odzyskaj pewność siebie!

Contact Us