Powoli, lecz stanowczo, zbliża się do nas lato, a wraz z nim upalne dni, letnie sukienki, koszulki na ramiączkach, czas spędzany na łonie natury i letnie imprezy w plenerze.

Ostatni czas, pełen imprez komunijnych był dla nas bardzo pracowity. Otrzymaliśmy sporą ilość zapytań dotyczących zarówno wkładek przeciwpotowych, jak i taśm MYDRY Fashion Tapes. Szczególnie często pytano nas o te ostatnie, dlatego dziś opiszemy jak wiele zastosowań ma transparentna taśma klejąca, która powinna znaleźć się w torebce każdej zapobiegliwej damy.

Dekolt i rozcięcie sukienki

Zaczniemy od najbardziej irytującego problemu, który rozwiązują dwustronne taśmy do ubrań MYDRY Fashion Tapes. Czy może być coś bardziej kłopotliwego niż dekolt sukienki, który przemieszcza się podczas uroczystości rodzinnej czy randki, odsłaniając więcej niż powinien? W zależności od rodzaju wycięcia dekoltu, wystarczy jeden lub dwa paseczki taśmy do ubrań by sprawić, że wszystko pozostanie na swoim miejscu. Również seksowne rozcięcia sukienek i spódnic ujarzmisz stosując niewielkie plastry do ubrań MYDRY Fashion Tapes.

Niesforne ramiączka

Zdarza się, że ramiączko ulubionego biustonosza lub letniej sukienki, pechowym zbiegiem okoliczności wciąż spada z ramienia psując nam kreację. To żaden problem, jeśli w swojej torebce nosisz dwustronne taśmy do ubrań. Użyj niewidocznych paseczków MYDRY Fashion Tapes by okiełznać nieposłuszne ramiączka. Nawet nie poczujesz, że masz je na sobie.

Poduszki na ramiona

Za sprawą słynnego Giorgio Armaniego, w latach 80-tych charakterystycznym trendem były żakiety z poduszeczkami na ramionach, dzięki którym panie prezentowały się jako zdecydowane, świadome swoich możliwości kobiety biznesu. Obecnie poduszeczki na ramionach wracają „na salony” (podobnie jak spodnie z wysokim stanem). Zresztą część pań nigdy z nich nie zrezygnowała, pomagając sobie za pomocą poduszek na ramionach, nieco zmienić sylwetkę i podkreślić krój żakietu czy bluzki. Korzystając z MYDRY Fashion Tapes bez problemu umocujesz poduszeczki w odpowiednich miejscach na ramionach. Ponadto, taśmy nie pozostawiają na ubraniach nieestetycznych śladów kleju, nie niszczą i nie mechacą materiału.

Co ważne, MYDRY Fashion Tapes wykonane są z wykorzystaniem transparentnej folii pokrytej specjalnym klejem opracowanym na potrzeby rynku medycznego. Oznacza to, że taśmy nie uczulają, nie drażnią skóry, a ponadto po ich usunięciu nie pozostają ślady na skórze i ubraniach. Ich stosowanie jest łatwe i wygodne.

Niesforna koszula

Każdy z nas z pewnością miał kiedyś w swojej szafie koszulę, której guziki rozchodziły się w nieodpowiednim miejscu. Najczęściej powodem jest źle dobrany krój koszuli, jednak nie zawsze trzeba rezygnować z ulubionego ubioru. W przypadku „niesfornych koszul” wystarczy podkleić miejsce między guzikami paseczkiem MYDRY Fashion Tapes, by zadbać o odpowiednią prezencję podczas spotkania służbowego czy innej okazji wymagającej nienagannej prezencji.

Suknia ślubna bez ramiączek

Suknia ślubna odsłaniająca ramiona sprawia, że Panna Młoda prezentuje się dziewczęco i romantycznie. Często jednak problemem wydaje się utrzymanie gorsetu na wybranej wysokości. Suknia może zsuwać się w tańcu powodując frustrację i zmuszając Młodą Pannę do ciągłego jej poprawiania. Tu również pomocne okażą się taśmy MYDRY Fashion Tapes, które utrzymają gorset na miejscu.

W niezbędniku fashionistki

Jak się okazuje, taśmy do ubrań pomagają także w innych sytuacjach kryzysowych.

Jeśli podeszwa buta jest zbyt śliska, stopa może przesuwać się podczas chodzenia, przez co łatwo o kontuzję. Jedna z naszych klientek podkleja piętę w ulubionych butach taśmą MYDRY Fashion Tapes, dzięki czemu stopa trzyma się na miejscu, a chodzenie jest pewniejsze i bardziej komfortowe.

Czy znacie sposób Gwiazd na to by spędzić cały wieczór w szpilkach, bez otarć i pęcherzy na stopach? Zwróćcie uwagę na modelki i aktorki, które na czerwony dywan coraz częściej wybierają się w nieco za dużych butach. Wybierając szpilki większe o jeden rozmiar unikają przykrych efektów kilkugodzinnego noszenia efektownych, lecz nie zawsze wygodnych szpilek. Co jednak zrobić, by za duże szpilki nie spadały z nóg? Oczywiście skorzystać z dwustronnej taśmy MYDRY Fashion Tapes, która zatrzyma stopę na miejscu.

Czy wiesz, że taśmy do ubrań są ulubionym gadżetem gwiazd Hollywood? Wypróbuj MYDRY Fashion Tapes i poznaj mnogość ich zastosowań.

Contact Us