Jesteś fanem produktów MY DRY? Świetnie się składa. Polub nasz fanpage — MY DRY Polska — na Facebooku! Warto to zrobić z kilku powodów.

 

Nasz fanpage to miejsce, gdzie pierwszy poznasz zniżkowe kody na nasze wkładki i taśmy. Zdradzimy Ci też, kiedy upolujesz najlepsze promocje w naszym sklepie. Już nigdy nie przeoczysz okazji, żeby zrobić zapasy wkładek pod pachy MY DRY. I zaoszczędzisz przy tym trochę pieniędzy.

 

Nie interesują Cię zniżki? Nie ma problemu. Na Facebooku przypomnimy Ci też o nowych wpisach na naszym blogu. A znajdziesz tutaj wiele ciekawych artykułów.

Na przykład o tym, jak radzić sobie z poceniem w okresie dojrzewania. Albo o sposobach na pozbycie się zapachu potu z ubrań.

Wszystkie artykuły, które wskakują na naszego bloga, przeczytasz jeszcze ciepłe 😉 Poinformujemy Cię o ich publikacji natychmiast.

 

No i najważniejsze! Na Facebooku najłatwiej się z nami skontaktujesz. Wystarczy, że napiszesz wiadomość i poczekasz chwilę. Na pewno odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości.

 

Wskakuj na Facebooka i polub nasz fanpage. Do zobaczenia!

Contact Us