Przeciwpotowe wkładki pod pachy MY DRY a koszulki bez rękawów

Przyszło lato i zmieniła się nasza garderoba. Coraz częściej dostawaliśmy pytania od naszych klientów, czy wkładki MY DRY można stosować do bluzek i koszulek bez rękawów? Oczywiście, że tak!  Dzięki specjalnej perforacji jaką mają nasze wkładki (zarówno białe jak i czarne) mogą być one swobodnie stosowane przy bluzkach i koszulkach bez rękawów.

Wspomniana perforacja umożliwia równe i precyzyjne „rozerwanie” wkładki na dwie części. Dzięki temu mogą być przyklejone na ubraniu i nadal ochraniają odzież a dodatkowo są dyskretne i niewidoczne. Przeciwpotowe wkładki pod pachy MY DRY ograniczają występowanie pojawiania się plam potu na letniej odzieży. Możemy cieszyć się latem bez obaw, że kłopotliwe plamy potu będą mogły nas zaskoczyć w momentach w których chcielibyśmy temu zapobiec.

Wszystkie nasze wkładki – białe i czarne – mają przygotowaną perforację, dzięki której można je stosować w opisany powyżej sposób.

Wkładki pod pachy MY DRY są pakowane parami w higieniczne, zgrabne opakowania, które zmieści w walizce, plecaku, kosmetyczce czy też małej torebce. Idealnie sprawdzą się w podróży i podczas urlopu. Przyszło lato i naturalnym jest, że podczas wolnych dni, które spędzamy z rodziną i przyjaciółmi też chcemy czuć się komfortowo i dobrze wyglądać.

Jeżeli dotychczas nie stosowaliście naszych wkładek to zapraszamy do wypróbowania. Proponujemy bezpłatny pakiet testowy na który składają się 3 pary białych wkładek pod pachy MY DRY . Zamówienia można składać w naszym sklepie: https://www.mydry.pl/sklep/

Contact Us