Amerykańska prezenterka oraz producentka telewizyjna Oprah Winfrey powiedziała :

„Myśl jak królowa. Królowa nie boi się niepowodzeń. Porażka to kolejny krok do wielkości.”

Kobieta powinna czuć się w każdej sytuacji jak królowa. Piękna, uśmiechnięta, pewna siebie. Sekretarka w biurze, pani dyrektor na zebraniu, kucharka w pracy, nauczycielka w szkole, matka w domu… Panna młoda na własnym weselu.

No właśnie – wesele.

To chyba najważniejszy dzień w życiu każdej kobiety. Każda z nas chce mieć piękną fryzurę, wyjątkowy makijaż i TĄ jedyną sukienkę. Kilka odwiedzonych salonów z sukniami, mnóstwo przymierzonych sukienek, aż w końcu trafi się ta jedyna, wyjątkowa. Jesteś pewna, że to ta i nie chcesz przymierzać żadnej innej.

A wyobrażacie sobie taką historię?

Panna młoda w dniu wesela zakłada sukienkę… Piękny makijaż, fryzura… Gotowa spogląda w lustro…i coś jest nie tak. Piękny, ozdobiony koralikami gorset odstaje… Przerażenie, panika, płacz…i nie ma się co dziwić – w TYM dniu wszystko ma być idealnie, a odstający gorset na pewno w tym nie pomoże…
I co teraz? Jak temu zaradzić?

 

Znacie nasze taśmy do ubrań?

Historia naszej Klientki skłoniła mnie do napisania tego tekstu. Mail jaki otrzymaliśmy:

O Waszych taśmach do ubrań usłyszałam od znajomej, której uratowały najważniejszy dzień jakim był ślub…
Jej świadkowa wyciągnęła je ze swojej torebki, wiedząc, że tylko one mogą uratować w tamtej chwili sytuacje. Sama użyła ich do przytrzymania zbyt rozchylającej się sukni na udzie.Rewelacja! A mój mąż! On zużywa tych plastrów najwięcej! Chodzi w koszulach na okrągło, bo teraz podkleja sobie taśmą koszulę za ostatnim guzikiem 🙂 Gdyby nie to ciągłe prasowanie 😉 świetny patent! Dzięki.

Bardzo nas cieszy, kiedy otrzymujemy takie wiadomości od Klientów dlatego zdecydowałam się ją tutaj przytoczyć. Wiemy, że mamy dobry produkt, który zawsze warto mieć ze sobą. Ponieważ paczuszka z taśmami mieści się w każdej damskiej kosmetyczce czy męskiej kieszeni zawsze warto ją mieć z sobą.

Ołówkowa spódnica z niesfornym rozcięciem na udzie, letnia, zwiewna sukienka, w której dekolt zbyt mocno się odchyla, biurowa koszula, która guziki ma zbyt daleko od siebie rozstawiona, czy sandały, które irytująco klapią nam na nodze. Z pewnością znacie to uczucie, prawda? A ile razy to naszym gościom przytrafiają się przykre niespodzianki podczas zabawy. Rozprucia, zerwania, dziurki – dlatego taśmy do ubrań są jak znalazł na takie sytuacje! Przecież przede wszystkim zależy nam na tym aby nasi goście mieli dobre samopoczucie !

Niepozorne, przezroczyste tasiemki pomogą Wam wybrnąć z prawie każdej, nieoczekiwanej sytuacji.

Plastry do ubrań MYDRY Fashion Tape wykonane są z transparentnej folii, w związku z czym nie musisz się martwić, że cokolwiek będzie wystawać spod materiału. Pokryte klejem, który został stworzony na potrzeby medyczne – dzięki niemu, wszystko zostanie na swoim miejscu, a Ty nie musisz się martwić, że klej zaszkodzi Twojej skórze.

Pewnie zastanawiasz się czy nie zniszczy albo nie ubrudzi na stałe Twojej ulubionej sukienki? Zapewniam Cię, że nie – sprawdziłam to 🙂 Nawet gdy zapomnisz ściągnąć taśmę przed praniem – nic złego się nie wydarzy!Plastry-do-odzieży-MYDRY-Fashion-Tapes

Nasze taśmy do ubrań mają wiele zastosowań, chcesz przeczytać więcej to zapraszamy do naszego artykułu MYDRY Fashion Tapes – tipy naszych klientów.
Z pewnością znajdziecie tam sporo ciekawych inspiracji do ich zastosowania.

Jedyne co nas ogranicza to nasza własna wyobraźnia …

Spróbuj sama taśm MYDRY Fashion Tapes i poczuj się pięknie i komfortowo w każdej sytuacji. Być może też uratujesz jakąś pannę młodą w najważniejszym dla niej dniu 🙂
Jestem przekonana, że polubisz się z nimi tak jak ja i staną się oczywiście nieodłącznym elementem Twojej torebki 🙂

Contact Us