Nadmierne pocenie się to przypadłość, która dyktuje warunki i skutecznie zmienia codzienność w ciągłą walkę i stres. Też to znasz? Jeżeli pot kontroluje Twoje życie, pora powiedzieć “stop”. Sprawdź wkładki przeciwpotne a powstrzymasz pocenie się i zaczniesz być w pełni sobą.

 

Nawet 24 godzinna świeżość. Czyli czym są wkładki przeciwpotne?

Wkładki przeciwpotne zostały stworzone z myślą o osobach cierpiących na nadmierną potliwość. Jeżeli na imprezie, w pracy, ze znajomymi lub nawet w domu zdarza  Ci się spoglądać nerwowo pod pachy i notorycznie zmieniać ubrania, to wkładki są zdecydowanie produktem dla Ciebie.

Przykleja się je delikatnym klejem do ubrań, w miejsce pod pachami. Oczywiście po wewnętrznej stronie odzieży! Wkładki są jednorazowe, a ich działanie ochronne oraz poczucie świeżości utrzymuje się nawet do 24 godzin od momentu założenia. Jeżeli lubisz delikatne produkty zdrowe dla skóry, to z pewnością  ucieszy Cię informacja, że wkładki są przebadane dermatologiczne i pozbawione substancji zapachowych. To zapewnia Ci nie tylko suchą pod pachami skórę, ale także komfort. Pytasz co jeszcze? Wkładki dbają nie tylko o kwestie estetyczne. Pochłaniają także zapach potu i blokują rozwój bakterii, które są za niego odpowiedzialne.

Powstrzymaj pot poznaj korzyści z noszenia wkładek 

Wyobraź sobie dzień, w którym jesteś całkowicie sobą. Po prostu, czujesz się swobodnie w trakcie imprezy, spotkania biznesowego, randki czy podróży. Towarzyszy Ci świeżość i komfort, dzięki czemu możesz w pełni skupić się na tu i teraz. Zanurzyć się w wir pracy, czerpać radość lub zrelaksować się – niezależnie od tego, co robisz, nic nie zawraca Ci myśli. Zamiast nerwowo zerkać pod pachy, zmieniać kolejny raz bluzkę lub odświeżać skórę, kontrolujesz pot, odblokowując tym samym ukrywaną przed światem część siebie.

Wkładki przeciwpotne nie są stworzone po to, aby Cię w magiczny sposób zmieniać. To nie są żadne czary mary czy puste slogany. W noszeniu ich chodzi po prostu o to, abyś miał komfort bycia sobą. Abyś sięgał po te umiejętności, cechy charakteru, które w Tobie już istnieją, a które są bardzo często blokowane przez stres wywołany poceniem się. Głodny nie jesteś sobą – znasz dobrze to hasło, prawda? Z nadmiernym potem jest tak samo. Stres, wstyd i mokre plamy sprawiają, że blokujesz naturalną część siebie. Boisz się wystąpić na scenie, chociaż jesteś świetnym mówcą. Nie chcesz wyjść na parkiet, pomimo że Twoja energia działa jak magnes.

Noszenie wkładek przeciwpotnych pomaga Ci więc odzyskać pewność siebie i osiągnąć wewnętrzny spokój. Dopiero gdy głowa jest uwolniona od natłoku myśli, możesz tak na dobra sprawę skupić się na obowiązkach lub przyjemnościach. – Boże czy widać to, że się spociłem? Mam całe mokre pachy, zaraz zwariuję!! – Nosząc wkładki przeciwpotowe, możesz cieszyć się głową wolną od tego typu rozterek.

Nadmierna potliwość to nie tylko dyskomfort psychiczny i fizyczny, ale też duży problem z ubraniami. Założyć tę samą bluzkę dwa razy pod rząd? Nie ma szans! – jeśli Twoje ubranie po jednym dniu ląduje od razu w pralce, powinieneś zastanowić się nad alternatywnym rozwiązaniem. Wysoka częstotliwość prania skutecznie niszczy jakość odzieży, co powoduje częste wymienianie garderoby. Dzięki wkładkom przeciwpotowym unikniesz plam potu lub śladów dezodorantu, dzięki czemu będziesz mógł nosić ulubione bluzki czy koszule o wiele dłużej.

Jak nosić wkładki przeciwpotowe, aby czuć się komfortowo?

 

Poniżej znajdziesz instrukcję jak krok po kroku założyć wkładki:

1) Wyjmij wkładki przeciwpotowe z opakowania,

2) Odklej silikonowy papier zabezpieczający powierzchnię klejącą,

3) Przyklej wkładki MY DRY do odzieży w taki sposób, by ich szersza część znajdowała się pod pachą, natomiast węższa na rękawie (dla orientacji wykorzystaj szew rękawa),

4) Ciesz się chwilą bez plam potu!

 

Jeżeli myślisz, że wkładki to super rozwiązanie, które niestety przyda się tylko przy t-shirtach lub długich rękawach, to nic bardziej mylnego. Rozwiewamy wątpliwości – możesz je stosować również w topach! Wystarczy, że lekko oderwiesz węższą część wkładki, dopasowując ją do rodzaju ubrania.

Wkładki możesz dopasować nie tylko do kroju ubrań, ale też ich koloru. W ten sposób zagwarantujesz sobie całkowitą dyskretność. Przejrzyj swoją garderobę i zobacz jaką kolorystykę preferujesz. W sklepie znajdziesz białe i czarne wkładki.  Możesz więc kupić zestaw w jednym kolorze lub zdecydować się na mix, jeżeli lubisz zarówno białe koszule i czarne koszule.

Zalecamy także noszenie wkładek zawsze przy sobie! Są małych rozmiarów, dzięki czemu powinieneś zawsze znaleźć na nie miejsce. Gdy jesteś w biegu i nie uda Ci się założyć ich przed wyjściem lub gdy wyskoczy niespodziewana sytuacja, zapasowa para wkładek może Cię uratować.

Wypróbuj i zamów bezpłatny zestaw próbny już dzisiaj.

Contact Us