Pot odbiera Ci pewność siebie?

Nie przejmuj się przykrym zapachem czy plamami pod pachami

Wypróbuj wkładki MY DRY

…i z pewnością siebie rozpocznij dzień, prowadź szkolenia, spotkania z klientami, prezentacje, wykonuj codzienne obowiązki i spędzaj czas z najbliższymi.

Zamów 7 kompletów wkładek za jedyne 16,50 zł. To niewiele ponad 2 zł za dzień komfortu.

Czym są wkładki MY DRY?

jak używać wkładek przeciwpotowych

Wkładki MY DRY pomagają w ochronie ubrań przed plamami potu oraz tymi pozostawionymi przez antyperspiranty.

Wystarczy przykleić wkładki do t-shirtu, koszuli czy swetra a będą one skutecznie wchłaniać nadmiar potu.

Dzięki temu raz na zawsze będziesz mógł zapomnieć o uciążliwych i nieprzyjemnych żółtych plamach potu oraz białych plamach pozostawionych przez antyperspiranty na ulubionych ubraniach.

Cechy, które szczególnie wyróżniają wkładki MYDRY to: łatwość zastosowanie, komfort noszenia, dobry wpływ na skórę i łatwość w usuwaniu.

Co wyróżnia wkładki MY DRY?

wkladki_mydry

Jak nosić wkładki?

Wypróbuj wkładki MY DRY i już nigdy nie przejmuj się potem! 

Komu polecamy wkładki?

Co o nas mówią?

Odkąd stosuję wkładki MY DRY mam więcej pewności siebie podczas prezentacji dla klientów i zarządu
Marek
Business Developer
Dzięki MY DRY nie muszę przebierać się w ciągu dnia i zawsze czuję się świeżo.
Gosia
Kosmetyczka
Kiedy się denerwuję, zazwyczaj bardzo się pocę. Na szczęście przed ostatnim egzaminem mama dała mi wkładki i mogłam skupić się na odpowiedziach a nie na wyglądzie mojej bluzki.
Julia
Studentka

Zamawiam 7 par wkładek za 16,50 zł

FAQs

Tu znajdziesz odpowiedzi na najważniejsze pytania

Z jakich materiałów produkowane są wkładki MYDRY?

Nasze wkładki powstają wyłącznie z materiałów przebadanych dermatologicznie. Wierzchnia strona wykonana jest z bardzo miękkiego włókna (Non-Woven), które absorbuje i zatrzymuje wilgoć wewnątrz wkładki. Żeby zapobiec przesiąkaniu, zastosowano specjalną folię polietylenową, która skutecznie wchłania wilgoć.

Czy wkładki MYDRY są rzeczywiście testowane dermatologicznie?

Wkładki MY DRY zostały poddane dokładnym testom dermatologicznym a wynik każdego z nich był bardzo pozytywny. Podczas wszystkich badań przeprowadzonych w Instytucie Dermatologii Dermatest GmbH, potwierdzono brak występowania jakichkolwiek negatywnych reakcji skóry, które byłyby skutkiem kontaktu z wkładką (podrażnienia, nietolerancja itd.).

Czy wkładki MYDRY są wygodne w noszeniu?

Oczywiście! Możesz się o tym przekonać dzięki opakowaniu próbnemu. Podczas prac nad wkładkami MY DRY, w znacznym stopniu skupiliśmy naszą uwagę na komforcie noszenia. Naszym celem było stworzenie wkładek, które w każdej sytuacji będą skutecznie spełniały swoje zadanie i zagwarantują użytkownikom poczucie bezpieczeństwa i pewności. Naszemu działowi rozwoju udało się stworzyć wkładki, które można nosić dyskretnie, ponieważ nie szeleszczą, zawsze pozostają na swoim miejscu i są łatwe do usunięcia nie powodując przy tym uszkodzenia tkanin.

Przekonaj się sam(a)! Zamów pierwsze opakowanie!

Contact Us