Nikt z nas nie lubi nieprzewidzianych, krępujących sytuacji. Napięty grafik, ważne spotkanie, konieczność odpowiedniego ubrania się na biznesowy lunch, a tu nagle bluzka rozchodzi się na biuście, rozcięcie w eleganckiej spódnicy ołówkowej zrobiło się dziwnie prowokujące, dekolt odsłania ramiączko od stanika.

Temat z pewnością znany każdej kobiecie. Jak zapobiec takim sytuacjom? Jaki produkt do „zadań specjalnych” powinien pojawić się w naszych domach? Jak sprawić, aby w trakcie ważnego spotkania wyglądać profesjonalnie, nawet wówczas, gdy ubiór okazał się nie do końca doskonały?

 

Czym są taśmy do ubrań MYDRY Fashion Tapes?

 

Taśmy do ubrań to kawałki transparentnej folii pierwotnie wykonane na potrzeby rynku medycznego. Z obu stron pokryte są klejem, który nie wywołuje reakcji alergicznych oraz, co ważne, nie brudzi ubrań ani stykającej się z nimi skóry. Dodatkowo, taśmy do ubrań są praktycznie niewidoczne, co zdecydowanie wpływa na komfort ich stosowania. Gdy już spełnią swoje zadanie ich usunięcie jest banalnie proste i nie pozostaje po nich żaden ślad na ubraniu. Nawet gdy zapomnisz odkleić ich od ubrania przed wrzuceniem ubrania do pranie – nic się nie martw, ubranie nie będzie uszkodzone. Stosujące je kobiety biznesu i modne dziewczyny cenią taśmy MYDRY Fashion Tapes za pewność, że podklejone ramiączko biustonosza czy sukienki nie zmieni nagle swojego położenia wywołując zakłopotanie.

 

Do jakich zadań specjalnych wykorzystujemy taśmy MYDRY Fashion Tapes?

 

Koszula, która źle układa się na biuście czy niesforne ramiączko to nie jedyne przykłady zastosowań taśm do ubrań MYDRY Fashion Tapes. Taśmy te to prawdziwy zestaw naprawczy na wszelkie niespodziewane sytuacje. Odpadł Ci guzik przy mankiecie? Zabezpiecz tę część garderoby taśmą do ubrań i nikt nie zauważy, co się stało. O dopasowanie odpowiedniego guzika zatroszczysz się w wolnej chwili w domu. Dekolt w Twojej bluzce okazał się za duży lub rozchodzi się po praniu? Rozwiązaniem tej krępującej sytuacji będą transparentne taśmy Fashion Tapes.

Warto nosić je zawsze w torebce.

Kolejnym elementem garderoby, który może wymagać podtrzymania na właściwym miejscu z pomocą taśm, jest sukienka bez ramiączek. Rzadko zdarza się, by utrzymywała się ona na odpowiedniej wysokości. Często panie noszące takie sukienki zmuszone są je podciągać, co nie zawsze udaje się zrobić w sposób dyskretny. Podklejając sukienkę do ciała lub biustonosza, możemy czuć się spokojne – nie zmieni ona swojego położenia nawet w tańcu. Wysokie szpilki i problem niestabilnej pięty? Niejedna kobieta zna ten problem. Użycie taśmy do ubrań stabilizuje piętę w bucie, a tym samym stopa nie zjeżdża w dół. Chodzenie w tak podklejonych butach staje się bardziej bezpieczne, a chód pewniejszy.

Męskie koszule przy których często “brakuje” dodatkowego (ostatniego) guzika nie będzie już kłopotem. Koszula nie będzie się rozchylała na wietrze a pobyt przy wspólnym stole nie będzie wprawiał Cię w zakłopotanie 😉

 

Czy taśmy to produkt dedykowany wyłącznie kobietom?

 

Taśmy do ubrań to produkt „must have” nie tylko dla płci pięknej. Zdecydowanie wykorzystywać je mogą również panowie.

Twoja ulubiona biała koszula „zmalała” w szafie, a okazja wymaga, by ubrać się elegancko? Nieestetycznie rozchodząca się plisa koszuli, odsłaniająca między guzikami brzuch i pępek wywołuje dyskomfort i skrępowanie. Nie zawsze jednak jest czas na poszukiwania nowego zestawu na wyjście lub igły i nitki, które mogłyby uratować sytuację. Użyj punktowo taśmy do ubrań i ciesz się schludnym wyglądem.

Kolejnym powszechnym problemem w męskiej garderobie są nieodpowiedniej długości spodnie. Czasami konieczność dostosowania ich długości wymaga przeróbki krawieckiej. Wiadomo, że trochę to trwa, dodatkowo jest to usługa płatna. Mając taśmy, możemy spokojnie ten problem rozwiązać samodzielnie. Taśmy do odzieży MYDRY Fashion Tapes dają gwarancję trwałego efektu.

Jeśli nagle okaże się, że w najmniej spodziewanym momencie odkleiła się podeszwa w Twoim bucie to też nie koniec świata. Możesz poratować się taśmą, która pomoże do czasu, gdy będziesz mieć możliwość skorzystania z pomocy szewca. Ma to oczywiście zastosowanie w przypadku małych ubytków kleju. Pozostając przy temacie butów warto wspomnieć o problemie śliskiej podeszwy. Właściciel takich butów ryzykuje swoje bezpieczeństwo, na przykład podczas schodzenia ze schodów. Używając taśmy do ubrań zabezpieczysz się przed upadkiem.

Taśmy mogą też pomóc dzieciom. Nasze pociechy lubią ozdabiać swoje plecaki, piórniki lub worki na buty różnymi naszywkami. Niejedna mama siedzi w wolny weekend z igłą i nitką, przyszywając takie ozdoby. Z pomocą taśm możemy zrobić to dużo szybciej. Co więcej, jeśli dziecko zmieni zdanie, z powodzeniem samo poradzi sobie z oderwaniem naszywki. Starsze pociechy mogą użyć taśm same, nie będzie stanowić to dla nich problemu. Idąc na przedstawienie czy bal karnawałowy, powinniśmy taśmy zabrać ze sobą. Być może okaże się, że trzeba będzie podkleić element stroju, który nie leży tak, jak powinien.

 

Podsumowując: tak powszechne i różnorodne zastosowanie taśm do ubrań czyni je produktem, który po prostu warto mieć zawsze przy sobie. Niewielkie pudełeczko nie zajmie wiele miejsca w torebce, a bez wątpienia przyda się w sytuacji awaryjnej. W dzisiejszym wpisie opisaliśmy jedynie przykłady zastosowania taśm do odzieży MYDRY Fashion Tapes, jednak w razie potrzeby nie obawiaj się działać kreatywnie 🙂

Contact Us