Lubisz mieć wszystkie potrzebne informacje pod ręką? Nie chcesz, żeby ominęły Cię zapowiedzi promocji i zniżek? Zapisz się na listę odbiorców newslettera MY DRY!

Co zyskasz po zapisie? Wszystko, co najważniejsze w jednej wiadomości — bez niepotrzebnego zapychania Twojej skrzynki. Maile dostaniesz tylko wtedy, kiedy do przekazania będzie coś ważnego.

Znajdziesz w nich na przykład:

  • Informacje o zniżkach i rabatach — to promocje, które przygotowujemy specjalnie dla klientów zapisanych na newsletter.
  • Zapowiedzi przerw w działaniu sklepu (dniach wolnych i urlopach) — zawsze będziesz wiedział, kiedy nie warto zwlekać z zakupami.
  • Linki do najnowszych artykułów na blogu.
  • Nowości i ciekawostki z branży.

Ten newsletter jest dla Ciebie, jeśli nie lubisz polować na okazje.

Wszystkie zniżki i kupony dla newsletterowiczów dostaniesz na maila. Z dokładną informacją, kiedy i z jakich promocji możesz skorzystać.

Ten newsletter jest dla ciebie, jeśli nie lubisz odbijać się od zamkniętych drzwi sklepu.

Napiszemy do Ciebie wcześniej z informacją, kiedy i jak długo sklep będzie zamknięty. Zawsze będziesz mógł zaplanować swoje zakupy.

No i na koniec, chociaż to chyba najważniejsza sprawa. Ten newsletter jest dla Ciebie, jeśli chcesz być z nami w kontakcie. I zawsze być na bieżąco z blogiem i ofertą sklepu MY DRY.

Do zobaczenia w Twojej skrzynce mailowej!

Contact Us