Rok 2020 dobiega końca. Był to zdecydowanie specyficzny czas, którego przebiegu nikt z nas się nie spodziewał.

Epidemia koronawirusa, kwarantanna narodowa, praca z domu, brak podróży, święta daleko od bliskich. Wielu z nas ten rok przewrócił życie do góry nogami.

Czy 2020 był jednak tak bardzo zły? Z całą pewnością nie! Lubimy szukać pozytywów, dlatego chcemy z roku 2020 i covid-19 wyciągnąć ważne lekcje. Przede wszystkim, zobaczyliśmy jak duży wpływ mamy na siebie: zarówno jako ogromne gospodarki, jak i ludzie. Doceniliśmy relacje oraz możliwość spędzania czasu z drugą osobą. Zrozumieliśmy, że przez to, że tak wiele rzeczy bierzemy za gwarant, zapominamy cieszyć się nimi na co dzień. Zamiast tego, dorzucamy sobie obowiązków i kurczymy wolny czas do mikroskopijnych rozmiarów. Epidemia koronawirusa zmusiła nas za to do siedzenia w domu, razem, zabierając szereg rozpraszaczy czyhających na ulicach miasta. Dzięki temu zyskaliśmy szansę na skupienie się na sobie, rozwijanie pasji i zmierzenie się z trudnościami, zamiast uciekać od problemów. 

 

Dość jednak o tym, co było – pora skupić się na teraźniejszości i możliwościach, które przyniesie 2021! Jakie są więc nasze życzenia na Nowy Rok? Przede wszystkim życzymy Ci swobody bycia sobą, bo to jak dobrze wiesz, jest dla naszej marki najważniejsze. Oprócz tego, ogrom pozytywnej energii potrzebnej do spełniania marzeń i wdzięczności za wszystko, co już masz. A w Sylwestra szampańskiej zabawy i radości!

Mamy nadzieję, że nasze życzenia noworoczne na 2021 wesprą Cię i dadzą nadziei. Poradziliśmy sobie w końcu z serią zaskakujących wyzwań covidowych, więc nie ma innej opcji – będzie dobrze!

Dziękujemy, że byliście z nami przez ten rok!

Zdjęcie autorstwa: hannazasimova

Contact Us